certyfikat ISO 9001

Zostaliśmy zweryfikowani przez System Zarządzania Jakością i z dumą prezentujemy Państwu otrzymany certyfikat ISO 9001 potwierdzający, że spełniamy wymagane standardy.

Aktualności

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2022

Otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat wiarygodności biznesowej za rok 2022. Link do certyfikatu:           

Aktualności

Diamenty Forbesa 2022

Firma nasza została doceniona i wyróżniona  w  miesięczniku Forbes W kategorii firm  według poziomu przychodów: 5-50 mln zł Nasza firma jako Laureat Diamentów Forbesa, znajdzie się wśród wymienionych w publikacji firm o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa. To niezwykła szansa na potwierdzenie wiarygodności wśród partnerów biznesowych. Ranking Forbesa jest to coroczny, rzetelny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich […]

Aktualności

PCB Technology autoryzowanym przedstawicielem produktów ESD firmy Taizhou Kexing import and Export Co., Ltd.

Od 13 sierpnia jesteśmy oficjalnym autoryzowanym przedstawicielem produktów ESD firmy Taizhou Kexing import and Export Co., Ltd.

Aktualności

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat wiarygodności biznesowej za rok 2020.         

Aktualności

PCB Technology autoryzowanym przedstawicielem firmy CONCO AntiStatic Technology Co., Ltd

Od 29 grudnia jesteśmy oficjalnym autoryzowanym przedstawicielem produktów ESD firmy CONCO AntiStatic Technology Co., Ltd na rynku polskim.

Aktualności

PCB Technology autoryzowanym przedstawicielem firmy Jiangsu Roda Electron Material Co., Ltd

PCB jest od 2012 roku autoryzowanym oficjalnym dystrybutorem firmy Jiangsu Roda Electron Material Co., Ltd na rynku polskim w sprzedaży laminatów do produkcji obwodów drukowanych.

Aktualności

Gazele Biznesu 2018

Z dumą prezentujemy przynależność firmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Aktualności

Certyfikat ISO 9001:2015

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu certyfikacji ISO 9001:2015.   Zapisz Zapisz

Aktualności

Lider Przedsiębiorczości 2015

W dniu 28 października br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się Gala Konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015”. Nasza firma otrzymała tytuł „Lider Przedsiębiorczości 2015” nadany przez Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku”, nadawany w ramach Konkursu, wyróżnia szczególnie aktywne, innowacyjne, kreatywne i dynamicznie rozwijające się firmy produkcyjne, rzemieślnicze, handlowe […]

Aktualności